فروش لاستیک دولتی

نحوه ثبت سفارش لاستیک دولتی

لطفا قوانین زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

عدم رعایت قوانین زیر منجر به لغو سفارش شما خواهد شد.

تغییر وضعیت سفارش های لغو شده به هیچ وجه ممکن نمی­باشد.

با توجه به حجم بالای متقاضیان لاستیک دولتی، لطفا با مطالعه قوانین زیر، از لغو شدن سفارش خود جلوگیری نموده و همکاران ما را به ارائه بهتر خدمات به خود یاری فرمایید. کلیه کاربرانی که سفارش لاستیک دولتی خود را  مطابق قوانین زیر ثبت می­ کنند بدون هیچ مشکلی سفارش خود را دریافت می­کنند.

در صورت عدم رعایت قوانین، سفارش شما لغو خواهد شد و امکان تغییر وضعیت سفارش به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت زیرا پس از لغو هر سفارش، لاستیکهای مربوطه به موجودی سایت برگشته و توسط سایر کاربران خریداری می شود.

متاسفانه در حال حاضر ارائه زمان دقیق شارژ موجودی سایت امکان پذیر نمی­باشد. تنها راه اطلاع از موجودی چک کردن منظم سایت می باشد و از تماس تلفنی و ارسال ایمیل جهت پیگیری موجودی خودداری فرمایید.

در صورتیکه با سفارش اینترنتی آشنایی ندارید از اشخاص مطلع در این زمینه کمک بگیرید.

در حال حاضر هر شخص تنها می تواند 4 حلقه لاستیک دولتی از سایت خریداری نماید.

مرحله ثبت سفارش

ثبت سفارش لاستیک دولتی مانند سایر لاستیک ها می باشد با این تفاوت که هنگام ثبت سفارش در قسمت بارگذاری مدارک، تمامی مدارک مورد نیاز می بایست بارگذاری شود.

توجه داشته باشید که پس از ثبت سفارش، سایت به سفارش شما شماره ای پنج رقمی تخصیص می دهد. اضافه کردن کالا به سبد خرید سفارش محسوب نمی گردد.

در صورتی که هنگام ثبت سفارش دسترسی به تصاویر مدارک خود ندارید، شما می توانید بعدا تا ساعت 23:59 همان روز، از طریق حساب کاربری و بخش سفارش ها، روی سفارش مورد نظر کلیک کرده و مدارک خود را ویرایش و یا بارگذاری نمایید. در صورت عدم بارگذاری مدارک سفارش لغو شده و امکان تغییر وضعیت وجود نخواهد داشت.  مدارک مورد نیاز جهت ثبت سفارش در سایت چی تایر به شرح زیر می باشد:

تصویر واضح و شفاف روی کارت ملی مالک خودرو

تصویر واضح و شفاف پشت و روی کارت خودرو

تصویر واضح و شفاف برگ سبز خودرو

تصاویر ارسالی تار و ناخوانا و همچنین تصاویر برش نخورده که حاوی زمینه مزاحم (قالی، میز، انگشتان دست و …) باشد غیر قابل قبول بوده و موجب لغو سفارش می شود.

پس از ثبت سفارش بررسی مدارک تا 1 الی 2 روز کاری زمان می برد (روز جمعه و روزهای تعطیل رسمی جزء روز کاری نمی باشد) در طول این مدت تغییری در وضعیت سفارش رخ نخواهد داد. در صورتیکه مدارک ارسالی شما بدون مشکل باشد و شما قبلا از سایت خریداری نکرده باشید، سفارش خود را دریافت خواهید نمود.

پس از تایید مدارک، سفارش شما جهت ارسال و یا پرداخت هماهنگی شده به همین دلیل می بایست ایمیل های خود را همواره چک کرده و تلفن خود را پاسخگو باشید. در غیر اینصورت سفارش شما لغو می گردد.

جهت پیگیری وضعیت سفارش خود پس از 2 روز کاری شما می توانید از طریق حساب کاربری خود سفارش مورد نظر را کنترل کنید. در صورت نیاز همکاران ما یادداشتی را در سفارش مورد نظر برای اطلاع شما خواهند گذاشت. همچنین پیگیری سفارش پس از 2 روز کاری تنها از طریق منوی بالای صفحه بخش پیگیری لاستیک دولتی امکان پذیر می باشد. بنابراین از تماس تلفنی اکیدا خودداری فرمایید. در صورتیکه سفارش شما مشکلی داشته باشد از طریق پیامهای مندرج در حساب کاربری شما اعلام خواهد شد.

هزینه ارسال شهر تهران حلقه ای 50 هزارتومان می باشد.

سفارش های شهرستان یک الی دو روز پس از پرداخت از طریق باربری ارسال خواهند شد. هزینه ارسال حلقه ای 50 هزار تومان جهت کرایه شهری از انبار به باربری در شهر تهران می باشد و هزینه ارسال بین شهری تا شهرستان مقصد بر عهده مشتری بوده و توسط باربری تعیین می شود. چی تایر هیچ اطلاعی از کرایه های باربری ندارد.

قوانین و مقررات فروش لاستیک دولتی

  • مطالعه و رعایت قوانین و مقررات فروش لاستیک سندی توسط خریدار الزامی می باشد. در صورت عدم رعایت قوانین لاستیک دولتی و لغو سفارش، امکان تغییر وضعیت سفارش به هیچ عنوان وجود ندارد و مسئولیت لغو سفارش با مشتری می باشد.
  • در صورت لغو سفارش، سفارش دهنده تا مدت دو الی سه هفته قادر به ثبت سفارش مجدد لاستیک دولتی نخواهد بود.
  • سفارش های شهرستان های استان تهران و استان البرز به دلیل عدم امکان ارسال، تا اطلاع ثانوی لغو می گردند.
  • در صورت وارد نمودن کدپستی اشتباه هنگام ثبت سفارش، سفارش لغو می گردد.
  • پیوست (آپلود) تصاویر واضح مدارک جهت اخذ لاستیک به نرخ دولتی الزامی است. کلیه سفارش های ثبت شده موظف هستند که تصویر مدارک زیر را تا ساعت 23:59 همان روز کاری پس از ثبت سفارش در سایت بارگذاری نماید، در صورت عدم بارگذاری مدارک ذیل در مدت زمان مذکور سفارش لغو می گردد:

تصویر واضح و شفاف روی کارت ملی مالک خودرو

تصویر واضح و شفاف پشت و روی کارت خودرو

تصویر واضح و شفاف پشت و روی برگ سبز خودرو

  • تصاویر ارسالی تار و ناخوانا و همچنین تصاویر برش نخورده که حاوی زمینه مزاحم (قالی، میز، انگشتان دست و …) باشد غیر قابل قبول بوده و موجب لغو سفارش می شود.
  • عدم تطابق نام و کدملی سفارش دهنده با مالک خودرو موجب لغو سفارش می گردد.

اطلاعات بیشتر در مورد سفارش های ثبت شده

barez-dolati-ad
لاستیک دولتی کویرتایر